Aktualności

Seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa - SAR/ISAR

Z inicjatywy Uczelnianego Centrum Badawczego Obronności i Bezpieczeństwa w dniu 30.06.2016 r. odbyło się na naszej uczelni  seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa.

Read more: Seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa - SAR/ISAR

Seminarium działań ochronnych oraz przeciwdziałania zagrożeniom ze strony systemów bezzałogowych

Z inicjatywy Uczelnianego Centrum Badawczego Obronności i Bezpieczeństwa w dniu 04.11.2015 r. odbyło się na naszej uczelni  seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa.

Read more: Seminarium działań ochronnych oraz przeciwdziałania zagrożeniom ze strony systemów bezzałogowych

Zaproszenie na Forum Obronności i Bezpieczeństwa

Zapraszamy  na kolejne  w tym roku akademickim spotkanie z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa - seminarium Politechniki Warszawskiej. Forum jest regularnym cyklem prezentacji i wymiany opinii na temat prac badawczych i rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa prowadzonych w Politechnice Warszawskiej i innych ośrodkach badawczych w naszym kraju.

Read more: Zaproszenie na Forum Obronności i Bezpieczeństwa

Seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa - platformy bezzałogowe

Z inicjatywy Uczelnianego Centrum Badawczego Obronności i Bezpieczeństwa w dniu 4.02.2014 r. odbyło się na naszej uczelni kolejne seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa.

Read more: Seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa - platformy bezzałogowe

MSPO 2013

W dniach 02 – 05 września 2013 odbył się XXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego.  Dzięki współpracy Uczelnianego Centrum Badawczego Obronności i Bezpieczeństwa z Polskim Holdingiem Obronnym była możliwość zapoznania się z pracami Politechniki Warszawskiej z zakresu obronności na jednym ze stoisk w ramach wystawy PHO.

Read more: MSPO 2013

(C) CBOiB 2011. All Rights Reserved.
Joomla theme by hostgator coupons