Seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa - platformy bezzałogowe

Z inicjatywy Uczelnianego Centrum Badawczego Obronności i Bezpieczeństwa w dniu 4.02.2014 r. odbyło się na naszej uczelni kolejne seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa.

Tym razem tematyka dotyczyła platform bezzałogowych

Pan pułkownik Robert Łukawski reprezentujący Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych w MON, przedstawił referat "Wdrożenia bezzałogowych statków powietrznych do Sił Zbrojnych RP".

Pan profesor Janusz Narkiewicz z Politechniki Warszawskiej przedstawił referat "Wybranych technologii dla systemów mobilnych".

Seminarium zaszczycił swoją  obecnością m.in. Jego Magnificencja Rektor pan profesor  Jan Szmidt, jak również parlamentarzyści, liczni przedstawiciele Ministerstwa Obrony, przemysłu obronnego oraz środowiska naukowego.

Prezentacje są dostępne w dziale Forum obronności i bezpieczeństwana -> Materiały.