Seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa - SAR/ISAR

Z inicjatywy Uczelnianego Centrum Badawczego Obronności i Bezpieczeństwa w dniu 30.06.2016 r. odbyło się na naszej uczelni  seminarium z cyklu Forum Obronności i Bezpieczeństwa.

Tym razem tematyka dotyczyła "Przeglądu stanu zaawansowania rozwoju technik obrazowania radarowego SAR/ISAR." Głównym prelegentem był pan dr hab. inż. Piotr Samczyński z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW. Licznie przybyłych gości przywitał pan profesor Krzysztof Kulpa.W seminarium uczestniczyli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych, Zarządu Wojsk Radiotechnicznych Inspektoratu Sił Powietrznych, Polskiej Agencji Kosmicznej, Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, Polskiej Grupy Zbrojeniowej, MESKO S.A., PITRADWAR S.A., Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A., Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, oraz środowiska naukowego Politechniki Warszawskiej i Wojskowej Akademii Technicznej.